Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ

 (HF 12-8259)

pozícióba.

Feladatok

  • ·         A könyvelési csapat vezetése (10 fő),
  • ·         Kooperáció a könyvvizsgálóval,
  • ·         A számviteli törvények figyelemmel kísérése, karbantartása,
  • ·         Jelentések, prezentációk készítése, határidők betartatása,
  • ·         Kontrollálni a pénzügyi beszámolók elkészítését, leltár ellenőrzés tervezés,
  • ·         Kapcsolattartás az anyavállalat számviteli vezetőségével.

Elvárások

  • ·         Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • ·         Könyvelés, számvitel területen szerzett tapasztalat,
  • ·         US GAAP ismeret,
  • ·         Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8259"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Kapcsolat: hf5@humanfield.hu