Magyar tulajdonú, ipari gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

(HF 12-8225)

pozícióba.

Feladat

  • A cég napi munkájának operatív irányítása,
  • Üzletpolitika, üzleti stratégia meghatározása,
  • Szervezeti felépítés kialakítása,
  • Beosztott vezetők munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • A szervezet működéséhez szükséges tárgyi eszközök biztosítása,
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (előny: német nyelvtudás),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: ipari gyártó cégnél, gazdasági vagy kereskedelmi területen szerzett, ügyvezetői / operatív vezetői tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Versenyképes bérezés, céges autó,
  • Költözési támogatás.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Közép- és Dél-magyarországi régió.

 küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8225”-ös referenciaszám feltüntetésével a hf14@humanfield.hu e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         www.humanfield.hu

Kapcsolat: hf14@humanfield.hu