Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

ÜZEMVEZETŐ (CNC TERÜLETRE)

(HF12-8285)

pozícióba.

Feladat

  • ·         60 fős forgácsoló üzem vezetése,
  • ·         A munkavállalók szakmai irányítása (15 fő mérnökség, 45 fős termelés),
  • ·         CNC megmunkáló gépek szakmai koordinációja,
  • ·         Gyártástechnológia kidolgozása, költségkalkuláció,
  • ·         Jelentések, kimutatások készítése a tulajdonosok felé.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (forgácsoló üzemben szerzett vezetői tapasztalat),
  • Lean tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8285”-ös referenciaszám feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         www.humanfield.hu

Kapcsolat: hf5@humanfield.hu