Please enable JS

HumanField - HR IGAZGATÓ (13-9070)

Nemzetközi informatikai partnerünk részére keresünk munkatársat

HR IGAZGATÓ

(13-9070)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég 10 országban lévő leányvállalatainak magas színvonalú működéséhez szükséges munkavállalói állomány biztosítása,
  • A hozzá tartozó területek (HR; Oktatás; Jog) munkájának irányítása, hosszú-, közép- és rövid távú stratégiájának meghatározása,
  • Kb. 12-15 fő munkatárs irányítása, támogatása központi és lokális szinten,
  • HR feladatok teljeskörű ellátása (toborzás, kiválasztás, szervezetfejlesztés, teljesítményértékelés, munkaügy, belső kommunikáció),
  • A hozzá tartozó területek hatékonyságának mérése egy folyamatos riportrendszer működtetésével,

Elvárások:

  • Multinacionális környezetben szerzett vezetői tapasztalat (előny: regionális tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Céges autó (magánhasználatra, üzemanyaggal együtt),
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest északi része.