HumanField - HR MANAGER (SENIOR HR BUSINESS PARTNER) (13-9091)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR MANAGER (SENIOR HR BUSINESS PARTNER)

(13-9091)

pozícióba.

Feladatok:

  • Keresési, toborzási és kiválasztási feladatok teljes körű ellátása,
  • A kiválasztott szakemberek felvételi és beillesztési folyamatainak koordinálása,
  • Programok kidolgozása az emberi erőforrással való gazdálkodásra, a munka megszervezésére, a munkakapcsolatok
  • kezelésére, a bér- és jövedelemgazdálkodásra,
  • Tervek és programok készítése a dolgozók ismereteinek továbbfejlesztésére, képzésére, átképzésére,
  • A felső és középvezetés támogatása az emberi erőforrások menedzselésével kapcsolatos kérdésekben,
  • Munka- és egészségvédelmi programok felügyelete,
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás külső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Tolna megye