Please enable JS

HumanField - TERVEZÉSI VEZETŐ (13-8781)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERVEZÉSI VEZETŐ

(13-8781)

pozícióba.

Feladatok:

  • Tervezői csapat koordinálása (10 fő),
  • Gyártási tervek elékészítése,
  • Projektvezetés,
  • Árajánlatok előkészítése, költésgvetés készítése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripar, vegyipar, gyógyszeripar, épületgépészeti területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés és egyéb juttatások,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Céges autó magánhasznalatra is.

A munkavégzés helye: Budapest déli része