Please enable JS

HumanField - REPÜLŐGÉPTERVEZÉSI FŐMÉRNÖK (13-9015)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

REPÜLŐGÉPTERVEZÉSI FŐMÉRNÖK

(13-9015)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5 fő mérnök munkájának szakmai felügyelete és koordinációja,
  • Üzemeltetési, karbantartási és javítási folyamatok szervezése, ellátása,
  • Új és meglévő repülőgépmodellek tervezése és kifejlesztése a projekt elejétől a végéig,
  • Szoros együttműködés a főpilótával és a fejlesztési igazgatóval.
  • A pozíció távmunkában is végezhető, elég heti 2-3 napot a helyszínen tölteni.

Elvárások:

  • Repülőgépmérnök végzettség,
  • Repülőgéptervezői tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Országos