Please enable JS

HumanField - REGIONÁLIS MŰSZAKI TERMÉKFELELŐS (13-9096)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

REGIONÁLIS MŰSZAKI TERMÉKFELELŐS

(13-9096)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szlovákia és Magyarország területén 3 üzem folyamatos látogatása,
  • Az üzemlátogatás során a karbantartó és műszerész kollégákkal való egyeztetés, műszaki problémáikra megoldások
  • felkínálása,
  • Üzletkötőkkel, ajánlatkészítő mérnökökkel való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki VAGY üzleti VAGY marketing területen,
  • Aktív szlovák és angol nyelvtudás,
  • Előny ipari automatizálási műszeres tapasztalat,
  • VAGY előny olajipari technológia ismerete.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Észak-Magyarország