Please enable JS

HumanField - ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ (14-9142)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

(14-9142)

pozícióba.

Feladatok:

    • A cég teljes körű operatív és stratégiai irányítása (500+ fős szervezet),
    • A stratégiai célkitűzések koordinálása és megvalósítása, valamint az ehhez szükséges tervszámok felállítása,
    • Pénzügyi, termelési, műszaki, minőségirányítási, logisztikai területek együttes irányítása.

Elvárások:

    • 500+ fős gyártócég irányításában szerzett tapasztalat,
    • Mérnök végzettség előny,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú perspektíva.
    • Kiemelkedő fizetés,
    • Prémium céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része