Please enable JS

HumanField - MŰSZAKI IGAZGATÓ (14-9143)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI IGAZGATÓ

(14-9143)

pozícióba.

Feladatok:

    • Karbantartási osztály irányítása,
    • Új gyáregység beruházásának projektmenedzsmentje,
    • Gyártósori beruházások projektek irányítása,
    • Éves beruházási tervek elkészítésében való aktív részvétel,
    • A karbantartási tervek tervezésének, végrehajtásának és irányításának ellenőrzése,
    • Az állásidők elemzése, és a megfelelő intézkedések végrehajtása,
    • Megelőző karbantartási rendszer ellenőrzése,
    • Kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel, hatóságokkal.

Elvárások:

    • Műszaki végzettség,
    • Karbantartási terület vezetésében szerzett tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú perspektíva.
    • Kiemelkedő fizetés,
    • Céges autó.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa