Please enable JS

HumanField - ERDŐMÉRNÖK (14-9150)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

ERDŐMÉRNÖK

(14-9150)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal, erdőfelügyelőségekkel és vadásztársaságokkal,
  • Határazonosítás, vágásjelölés és vadvédelmi kérdések intézése, ellenőrzése,
  • Mezőgazdasági munkatársak (6 fő) irányítása,
  • Pályázatok figyelemmel kísérése, adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások:

  • Erdőmérnöki végzettség,
  • Erdészeti szakszemélyzeti jogosultság,
  • Számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatások,
  • Céges autó,
  • Biztos háttér.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9150”-es referenciaszám feltüntetésével a hf4@humanfield.hu e-mail címre.