Please enable JS

HumanField - TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ (14-9175)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ

(14-9175)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb.70 fős termelési csoport tevékenységének teljes körű irányítása,
  • Idő, munkaerő, anyag, gép és technikai szükséglet megítélése,
  • A gép-és munkaerő-kapacitás megtervezése és beosztása,
  • Termelőeszközök működésének biztosítása,
  • Elemzések, kalkulációk, jelentések, beszámolók készítése,
  • Riportálás a gyárigazgatónak.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Tolna megye