Please enable JS

HumanField - MŰSZAKVEZETŐ (14-9209)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKVEZETŐ

(14-9209)

pozícióba.

Feladatok:

    • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
    • A termelési területen dolgozók (kb. 80 fő) irányítása,
    • Gyártási folyamatok fejlesztése,
    • Költségoptimalizálásban való részvétel.

Elvárások:

    • Min. középfokú műszaki végzettség, a felsőfokú végzettség megléte előnyt jelent,
    • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat (néhány év),
    • Az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent,
    • Előny az aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet,
    • Biztos háttér,
    • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye