Please enable JS

HumanField - IT RENDSZERGAZDA (13-9105)

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

IT RENDSZERGAZDA

(13-9105)

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs  (MS Exchange, MS SQL) környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Storage környezet felügyelete,
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása,
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások:

  • Több éves rendszergazdai tapasztalat Windows kiszolgálói környezetben,
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • MS-SQL üzemeltetői ismerete.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Útiköltségtérítés.

A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke