Please enable JS

HumanField - DEVOPS MÉRNÖK (14-9148)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

DEVOPS MÉRNÖK

(14-9148)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatos szervertámogatás biztosítása,
  • Alkalmazások telepítése és konfigurálása,
  • Automatizált telepítési módszerek kialakítása,
  • Részvétel a szoftver teljesítményének értékelésében,
  • Hibák elhárítása, elemzése és dokumentálása,
  • Általános support és tesztelés.

Elvárások:

  • Tapasztalat Linux alapú rendszerek üzemeltetésében,
  • Script nyelvek ismerete (Bash, Shell),
  • Jenkins VAGY hasonló CI rendszer ismerete,
  • Pályakezdő szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest