Please enable JS

HumanField - FŐKÖNYVELŐ (13-8980)

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

FŐKÖNYVELŐ

(13-8980)

pozícióba.

Feladatok:

    • Könyvelői csapat irányítása,
    • Havi számlák elkészítése,
    • Havi- és negyed éves zárási folyamatban való részvétel,
    • Beszámolók, kimutatások elkészítése,
    • Auditok levezénylése,
    • Projektekben való részvétel.

Elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség (előny: közgazdász),
    • Több éves könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat (előny: nemzetközi gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat),
    • Vezetői tapasztalat,
    • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet,
    • Versenyképes juttatási csomag,
    • Fiatalos, dinamikus csapat.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye