Please enable JS

HumanField - SZÁMVITELI VEZETŐ (13-9042)

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI VEZETŐ

(13-9042)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egy fő főkönyvelő, 5 könyvelő és 5 fős adminisztrációs csapat vezetése,
  • Pénzügyi, számviteli tevékenységek vezetése, ellenőrzése,
  • Számviteli feladatok tervezése, döntések előkészítése, végrehajtása,
  • Kapcsolattartás a pénzügyi intézetekkel, hivatalokkal,
  • Intézkedési tervek kidolgozása, végrehajtás ellenőrzése,
  • Zárási feladatok elvégzése, auditok irányítása, beszámolók készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest északi része