Please enable JS

HumanField - BESZERZŐ (13-9092)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(13-9092)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges anyagok megrendelése,
  • A megrendelések kezelése, nyomon követése, visszaigazolások begyűjtése, adminisztrációja,
  • Napi kapcsolattartás a központi gyárral, az anyagok priorizálása, szállítások adminisztrálása és nyomon követése,
  • Bejövő fuvarok megszervezése és nyomon követése az árubeérkezésig,
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a belső részlegekkel.

Elvárások:

  • Beszerzés/logisztika/értékesítés támogatás területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest déli régiója.