Please enable JS

HumanField - TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (14-9174)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

(14-9174)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 4 fő termeléstervezőből álló csapat irányítása,
  • Az üzem hatékony működéséhez szükséges műszaktervek megtervezése, megterveztetése ERP-vel,
  • A termelési feladatok időbeni tervezése és ellenőrzése,
  • Az üzem által végzett termelési tevékenységek (gyártás, tesztelés, minőség-ellenőrzés, csomagolás, szállítás) felügyelete, tervezése és terveztetése, az optimális költségszint betartása, és a vevői igények hatékony kielégítése érdekében,
  • Az üzemi folyamatok fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:

  • Termeléstervezés területén, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó (magánhasználatra, üzemanyaggal együtt).

A munkavégzés helye: Veszprém megye

küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9174”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.