Please enable JS

HumanField - LABORVEZETŐ (13-8979)

Gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

LABORVEZETŐ

(13-8979)

pozícióba.

Feladatok:

    • Radioanalitikai laboratórium tevékenységének vezetése,
    • Éves vizsgálati terv készítése a vizsgálati terv alapján a napi tevékenység tervezése és szervezése az EMEA, FDA és PMDA követelményrendszereinek megfelelően,
    • Aktív részvétel a laboratóriumi feladatok ellátásában,
    • Műszeres analitikai vizsgálatok önálló végzése, a vizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
    • Módszerek fejlesztése, a kifejlesztett módszerek önálló validálása, verifikálása,
    • A termékregisztráció támogatása a szakterületét érintő kérdések megválaszolásával, vizsgálatok elvégzésével,
    • A laborműködés feltételeinek biztosítása.

Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség,
    • Gyógyszeripari hasonló területen szerzett  szakmai tapasztalat,
    • Analitikai ismeretek, tapasztalat HPLC használatban,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa