Please enable JS

HumanField - SALES MANAGER (OROSZOS) (13-9017)

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES MANAGER (OROSZOS)

(13-9017)

pozícióba.

Feladatok:

  • 2 fő customer service kolléga vezetése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, árajánlatok készítése,
  • Felelősség a következő területekért: Oroszország, Baltikum, Finnország, Lengyelország egy része.
  • Rendszeres utazások külföldre.

Elvárások:

  • Aktív angol ÉS orosz (vagy bármelyik szláv nyelv) nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság külföldre,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Kiemelkedő jövedelem (magas alapfizetés, plusz napidíj).

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Hajdú-Bihar megye határa.