Please enable JS

HumanField - SALES ENGINEER (13-9034)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SALES ENGINEER

(13-9034)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek (mérőberendezések) értékesítése és értékesítésének elősegítése,
  • Szolgáltatások, értékesítése (pl. rendszertámogatások, oktatások, projekttámogatások, mérési szolgáltatások,
  • termékek, kiegészítők, stb.)
  • After sales szolgáltatások (mérőgép felújítások, frissítések, szoftverkövetések) értékesítése,
  • Aktív részvétel termékbemutatók szervezésében és kivitelezésében,
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és ügyfélkör bővítése,
  • Értékesítései folyamat végigkísérése egészen az átadásig,
  • Ajánlatok, szerződések, műszaki dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Értékesítő mérnökként szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal kelet-magyarországi régió