Please enable JS

HumanField - ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER (13-9077)

Biztos háttérrel rendelkező közétkeztetéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER

(13-9077)

pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítési feladatok elvégzése,
  • Új partnerkapcsolatok létesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Ajánlatokkal kapcsolatos feladatok végrehajtása.

Elvárások:

  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat (közétkeztetés vagy vendéglátóipari tapasztalat előny).

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9077”-es referenciaszám feltüntetésével a hf8@humanfield.hu e-mail címre.