HumanField - ANDROID VAGY IOS MOBIL FEJLESZTÉSI VEZETŐ (13-8714)

Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

ANDROID VAGY IOS MOBIL FEJLESZTÉSI VEZETŐ

(13-8714)

pozícióba.

Feladatok:

    •  Mobil (Android VAGY iOS) alkalmazások fejlesztésének koordinálása,
    •  Külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként,
    •  Fejlesztési módszertanok, minőségi követelmények betartása,
    • Új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése.
    • Junior kollégák betanítása,

Elvárások:

    • Android vagy iOS fejlesztésében szerzett több éves tapasztalat,
    • Szakirányú végzettség/tanulmányok.

Amit kínálunk:

  • DInamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest